IV Mistrzostwa LSO o Puchar Beskidu

logo-puchar-beskiduMiejscowość: Nowy Sącz - KS "Sandecja"
Data: 22-06-2013
Godzina: 09:00:00
Organizator: Ministranci Parafii Matki Bożej Niepokalanej w Nowym Sączu
Osoba kontaktowa: Ks. Andrzej Remut
Strona: www.pucharbeskidu.pl

Ministranci Parafii Matki Bożej Niepokalanej w Nowym Sączu serdecznie zapraszają do udziału w IV Mistrzostwach Liturgicznej Służby Ołtarza w Piłce Nożnej o Puchar Beskidu. Puchar ten zostanie rozegrany dnia 22 czerwca 2013 roku w Nowym Sączu o godzinie 9:00 na obiektach sportowych KS “Sandecja” Nowy Sącz.

logo-lso-format4x3
Mistrzostwa LSO o Puchar Beskidu to turniej adresowany do ministrantów wszystkich Parafii diecezji tarnowskiej oraz tych parafii diecezji krakowskiej, której przynależą terytorialnie do Pasma Beskidu Wyspowego. Zawody rozgrywane są tylko w jednej kategorii wiekowej: ministranci szkoły podstawowej kl. 3-6 (roczniki od 2000 do 2003).
Turniej zostanie rozegrany na czterech boiskach. Drużyny składają się maksymalnie z 10 zawodników (system gry: 5 zawodników w polu + 1 bramkarz). Do Turnieju mogą zgłosić się maksymalnie 24 zespoły.

Zgłoszenia prosimy przesyłać do 15 czerwca 2013 roku. Decyduje kolejność zgłoszeń.
Szczegółowe informacje dotyczące zgłoszeń na stronie serwisu internetowego Mistrzostw: www.pucharbeskidu.pl

PS. Istnieje możliwość zgłoszenia dwóch drużyny z jednej Parafii.

Videorelacja z zeszłorocznych rozgrywek o Puchar Beskidu.