«A wy za kogo Mnie uważacie?» - na to pytanie, które Chrystus nieustannie zadaje każdemu z nas, próbowało odpowiedzieć sobie trzydziestu jeden starszych ministrantów i lektorów naszej diecezji zgromadzonych na Dniach Formacji LSO w Ciężkowicach.

Rekolekcje, które odbyły się w dniach 27-29 IX AD 2013, poprowadził x. Jakub Jasiak - tegoroczny neoprezbiter, obecnie wikariusz w parafii św. Jana Nepomucena w Bochni. Miały "oazowy" charakter - w ich trakcie nie zabrakło modlitwy, kontemplacji, zamyślenia, ale również rozrywki czy liturgicznego warsztatu.

Ogromną atrakcją dla uczestników okazał się, zorganizowany w sobotnie popołudnie, mini turniej halowej piłki nożnej w hali widowiskowo-sportowej w Ciężkowicach. W szranki stanęło pieć drużyn, razem dwudziestu pięciu graczy. Zwycięstwo przypadło drużynie z Parafii św. Jana Nepomucena w Bochnii.

Nasze rekolekcje zostały ubogacone przez uczestników Szkoły Animatora Ruchu Światło-Życie, m. in. poprzez wspólne jutrznie i niedzielną Eucharystię.

dni form mini 2013

(kliknij fotografię, aby przejść do galerii)