XI Mistrzostwa Polski w Piłce Nożnej Halowej LSO
o puchar „Króluj nam Chryste” /”KnC”/

X Mistrzostwa LSO Diecezji Tarnowskiej
w Piłce Nożnej Halowej
Brzesko - 27 lutego 2016 r.

Trzy kategorie wiekowe
szkoła podstawowa (roczniki 2003 - 2006)
gimnazjum (roczniki 2000 – 2002)
średnie (roczniki 1996 - 1999)

Rozgrywki w diecezji tarnowskiej - zasady:
1. Rozgrywki w dekanatach jako eliminacje do rejonowych rozgrywek. W każdym dekanacie ministranci młodsi i starsi oraz lektorzy rozgrywają Turniej Piłki Nożnej Halowej. Z każdego dekanatu jedna drużyna z każdej kategorii przechodzi do rozgrywek w swoich rejonach. Za ich przeprowadzenie odpowiedzialni są dekanalni duszpasterze LSO (patrz plik: Dekanalni Duszpasterze LSO).
2. Rozgrywki w rejonach jako eliminacje do diecezjalnych rozgrywek. Wykaz rejonów i księży odpowiedzialnych za przeprowadzenie rozgrywek na szczeblu rejonowym:

I. Okręg bocheński: ks. mgr Jakub Jasiak, ks. mgr Maciej Gorgosz. Dekanaty: Bochnia-Zachód, Bochnia-Wschód, Lipnica Murowana, Uście Solne.
II. Okręg brzeski: ks. mgr Jacek Walczyk. Dekanaty: Brzesko, Czchów, Porąbka Uszewska, Szczepanów, Wojnicz, Zakliczyn.
III. Okręg ciężkowicki: ks. mgr Paweł Śliwa. Dekanaty: Bobowa, Ciężkowice, Łużna, Ołpiny, Tuchów.
IV. Okręg Dąbrowa Tarnowska: ks. mgr Mariusz Kmak, ks. mgr Krzysztof Franczak. Dekanaty: Dąbrowa Tarnowska, Szczucin, Żabno.
V. Okręg dębicki: ks. mgr Szczepan Juda. Dekanaty: Dębica-Wschód, Dębica-Zachód, Pilzno, Pustków-Osiedle.
VI. Okręg krynicki: ks. mgr Andrzej Papież. Dekanaty: Krynica Zdrój.
VII. Okręg limanowski: ks. mgr Janusz Psonak. Dekanaty: Limanowa, Tymbark, Ujanowice.
VIII. Okręg mielecki: ks. mgr Sławomir Szyszka. Dekanaty: Mielec-Południe, Mielec-Północ, Radomyśl.
IX. Okręg nowosądecki: ks. mgr Marcin Bukowiec, ks. Krzysztof Chwistek. Dekanaty: Grybów, Nowy Sącz-Centrum, Nowy Sącz-Wschód, Nowy Sącz-Zachód, Ropa.
X. Okręg starosądecki: ks. mgr Dominik Furgał. Krościenko, Łącko, Piwniczna, Stary Sącz.
XI. Okręg tarnowski: ks. mgr Łukasz Matyka, ks. Grzegorz Nosal. Dekanaty: Tarnów-Południe, Tarnów-Wschód, Tarnów-Zachód, Radłów.

Dekanalni duszpasterze po eliminacjach w dekanatach zgłaszają dwie zwycięskie drużyny w każdej kategorii do odpowiedzialnego za rozgrywki w rejonach.

Wszystkie mecze rozgrywamy według regulaminu, opracowanego przez organizatorów.